Karateczka z "dwójki"

Oliwia Konował uczennica klasy I a, ma 7 lat i trenuje karate. Jest niską,drobną dziewczynką,ale zawsze chce pokazać jaka jest silna. Jej mama twierdzi, że Oliwia to "mała chłopczyca", która jest fanką Spider Mana, uwielbia bawić się samochodami i robotami,lalki mogłyby nie istnieć. Półtora roku trenuje Karate Oyama. Na swoim koncie posiada już 3 brązowe medale, trofeum oraz puchar. Najważniejszym trofeum jest puchar, któyrm Oliwia została wyróżniona na III Otwartych Gminnych Mistrzostwach Kumite- lekkiego kontaktu Dzieci Oyama Karate w Bieniowie. Tam również zdobyła III miejsce i zdobyła brązowy medal. Stoczyła wtedy swoje pierwsze w życiu "zawodowe" walki , a jej przeciwniczki były o ponad rok starsze, ponad głowę wyższe i 10 kilo cięższe. Za to właśnie Oliwia otrzymała od sędziów puchar dla najlepszego zawodnika turnieju.

Życzymy dalszych sukcesów, Osu.

Extensions by Siteground Joomla hosting